Akumulátor AS 2
Akumulátor AS 2 Pro malé akumulátorové přístroje se jmenovitým napětím 10,8 V je akumulátor STIHL AS 2 přesně tou správnou volbou. Akumulátor AS 2 je lehký a kompaktní, váží pouhých 220 g a díky své kapacitě 28 Wh poskytuje... Více informací
Bleskový výprodej končí za:
- 1D
- 2H
- 14M
- 55S
- Expresní doprava po ČR
- Ověřený internetový obchod
- Jednoduchá reklamace
Pohodlná platba
Další oblíbené kategorie
Informace o Akumulátor AS 2
Následující e-shopy prodávají Akumulátor AS 2 a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Akumulátor AS 2 můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
Dostupnost Skladem
*Toto zboží si můžete exkluzivně zakoupit již za: 1 060 Kč
Popis produktu
Akumulátor AS 2 Pro malé akumulátorové přístroje se jmenovitým napětím 10,8 V je akumulátor STIHL AS 2 přesně tou správnou volbou. Akumulátor AS 2 je lehký a kompaktní, váží pouhých 220 g a díky své kapacitě 28 Wh poskytuje vysoký výkon. Akumulátor AS 2 zajišťuje, že s akumulátorovým přístrojem STIHL můžete bez problémů a přerušení provádět i delší detailní práce při údržbě pozemků a zahrad. Výkonný akumulátor AS 2 má při použití velkou výdrž. K nabíjení akumulátoru můžete použít standardní nabíječku STIHL AL 1. Akumulátor STIHL AS 2 můžete všestranně kombinovat s téměř všemi přístroji ze systému STIHL AS. Jediná výjimka: Není kompatibilní s akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 25, které již nejsou v prodeji. V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým akumulátorovým přístrojem značky STIHL pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor STIHL AS 2 nabíjet. Výkonná, všestranná baterie 10,8 V Lze použít ve všech 10,8 V produktech systému AS Vysoký výkon díky obsahu energie 28 Wh Kompaktní s hmotností pouhých 220 g
Produkt Akumulátor AS 2 z kategorie aku pily profi a hobby si můžete zakoupit v internetovém obchodě Vseprolesaky za cenu 1 060 Kč.
Informace o Akumulátor AS 2
| Dostupnost | Skladem |
| Naše hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Program Stihl, Aku pily profi a hobby, |
| Výrobce | STIHL |
| Seznam obchodů | Vseprolesaky |
| Cena | 1 060 Kč |
Vybírejte další aku pily profi a hobby
Často kladené otázky k Akumulátor AS 2
Jaká je cena Akumulátor AS 2?
Produkt Akumulátor AS 2 můžete koupit již od 1 060Kč v eshopu Vseprolesaky.
Kde můžete koupit Akumulátor AS 2?
Tento produkt Akumulátor AS 2 si můžete zakoupit například v obchodě Vseprolesaky.
Je Akumulátor AS 2 skladem?
Ano momentálně je produkt Akumulátor AS 2 skladem. Dostupný ho má i obchod Vseprolesaky.
Hodnocení zákazníků
Hodnocení zákazníků
(12 Hodnocení)
Hodnocení a recenze
Lucie Kučerová
07 Března, 2023Při výběru vždy vybírám podle pozitivních recenzí! Proto jsem nakonec vybrala Akumulátor AS 2 no a asi jsem udělala dobře. Lucie
Martin Dvorský
15 Dubna, 2023Trochu jsem se bál kvality, protože v kategorii aku pily profi a hobby je možné narazit na průser. Za produkt Akumulátor AS 2 se můžu zaručit. Je fakt fajn. Martin.
Petr K.
23 Května, 2023Z webu umenivyberu.cz se vždycky příjemně inspiruji k nákupu. Tentokrát jsem zvolil Akumulátor AS 2 podle recenzí a zkušeností uživatelů a opět jsem maximálně spokojen.
Lukáš Muller
06 Června, 2023Používám Akumulátor AS 2 hned od začátku prodeje na trhu. Myslím, že když by každý spokojený uživatel napsal recenzi, jinej produkt by se neprodával.
Eliška Dlouhá
16 Června, 2023Musela jsem bohužel reklamovat. K mému překvapení prodejce naprosto vstřícný, obratem vyšel vstříc. Výměna kus za kus při reklamaci bez příplatku mě potěšila a již Akumulátor AS 2 bez problému využívám. Eliška.
Cenové kategorie
Hledáte další výrobky od stihl?
Od značky stihl máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od stihl.
Hledal jsem 2 týdny nejlepší aku pily profi a hobby a nakonec jsem zvolil Akumulátor AS 2 a po pár dnech používání mohu říct, že jsem zvolil výýýborně