Největší srovnávač produktů v ČR

Jak vybrat shakery?

Autor: Luboš Nehyba Publikováno: 09.11.2023
Jak vybrat shakery?

Vybrat správný shaker je klíčovým rozhodnutím pro každého, kdo se zabývá mixováním nápojů. Shakery jsou cenově dostupné a k dispozici v mnoha různých velikostech, stylu a materiálech. Vybrat ten správný je důležité, protože to může ovlivnit chuť a kvalitu nápoje.

Velikost shakeru

Velikost shakeru je první věc, kterou je třeba zvážit při výběru. Shakery se obvykle prodávají v dvou základních velikostech: 16 uncí a 24 uncí. Velikost 16 uncí je obecně vhodná pro jednoho až dva nápoje, zatímco 24 uncí je lepší pro více nápojů nebo velké dávky.

Styl shakeru

Dalším aspektem, který je třeba zvážit, je styl shakeru. Existuje mnoho různých stylů shakerů, včetně rovných, kulatých, třídílných a čtyřdílných. Každý styl má své výhody a nevýhody. Například rovné shakery jsou obecně nejlevnější, ale mohou být obtížné na plnění a čištění. Třídílné shakery jsou oblíbené pro jejich klasický vzhled a snadné čištění, ale mohou být obtížné na ovládání. Čtyřdílné shakery jsou nejvíce univerzální a nejvíce oblíbené, ale jsou také nejdražší.

Materiál shakeru

Materiál shakeru je dalším důležitým faktorem. Nejčastěji se shakery prodávají v nerezové oceli, ale mohou být také vyrobeny z mosazi, stříbra nebo mědi. Nerezová ocel je nejoblíbenější volbou, protože je nejlevnější a nejodolnější. Mosaz je oblíbená volba pro její vzhled, ale je také dražší a méně odolná. Stříbro a měď jsou nejdražší volbou, ale jsou také velmi odolné a vypadají velmi dobře.

Trendy ve shakery

V poslední době se objevily nové trendy ve shakery. Například, mnoho lidí nyní používá shakery s infuzory, které umožňují přidat bylinky, ovoce a další přísady do nápojů. Dalším populárním trendem je používání shakerů s filtrem, které umožňují filtrovat nápoje před servírováním. Existují také shakery s dvojitou stěnou, které udržují nápoje chladné po dlouhou dobu.

Závěrečné myšlenky

Vybrat správný shaker je důležitým rozhodnutím, které může mít vliv na chuť a kvalitu nápoje. Je důležité zvážit velikost, styl a materiál shakeru. Současné trendy ve shakery zahrnují shakery s infuzory, filtry a dvojitou stěnou. Pokud se vám podaří vybrat správný shaker, můžete si být jisti, že vaše nápoje budou vždy chutnat a vypadat skvěle.

Tento článek jsme napsali proto, abyste lépe pochopili, jak si vybrat shakery. Podívejte se přímo do naší kategorie shakery na naší webové stránce Umění výběru - srovnávač produktů


Přečtěte si i naše další články

Kategorie: Shakery
Sdílet:

Doporučené kategorie

Doporučené obchody